Danışmanlık Hizmetleri

İhtiyaca Yönelik En Uygun Çözümlerle

Teknoloji ve Mobil Çözüm Danışmanlığı


Uygulama danışmanlığına, teknik bir operasyon olmasından çok süreç odaklı sistem tasarımı ve entegrasyonu olarak bakan Prodea, kurumsal kaynak planlaması yazılımlarının dünya lideri SAP'nin kurumsal çözümleri konusunda yetkin danışmanlık hizmetleri vermektedir. Bu noktada Prodea hem Fiori hem native iOS ve Android uygulama ihtiyaçlarınızı karşılabilmektedir.


Sistem Yönetimi ve Yazılım Danışmanlığı

.....


Prodea FSS ve Hızlı uygulamalar

Teknoloji ve sürecin artık bir olduğu bir dönemdeyiz. Süreçlerin dönüştürülmesinin artık kesin ve küçük adımlarla yapılmasına imkan vermek ve bunu da kapsamını ve sonucunu garanti ederek gerçekleştirmek gerekiyor. İşte bu noktada bildiğimiz proje metotlarından tamamen bağımsız ve kavramsal tasarımı hazır, kapsamı net ve sonucu kesin olan servis modellerine ihtiyaç duyuyoruz. Prodea proje ve dönüşüm ihtiyacı olan, bunu yaparken hızlı ve daha düşük bütçelerle gerçekleştirmek isteyen müşterilerine çözümü Klasik ERP,Perakendecilik, Bütçe ve Konsolidasyon çözümleri, Tedarikçi ilişkileri yönetimi (SRM) ve Sözleşme Ömrü Yönetimi (CLM) ve TRM ürünlerinde FSS çözümleri olarak hazırladığı içerikleri adresliyor.


SAP Destek

Prodea SAP Destek Hizmetleri müşterilerimizin mevcut dahili yeteneğini tamamlamak ve geliştirmek için tasarlanmıştır . Mevcut SAP müşterilerimizin SAP sistemlerinin desteği Prodea’nın temel işlerinden biridir . Prodea SAP Destek Hizmetleri olarak müşterilerimize on-call destek hizmetinden, atanmış ekipler ile 7/24 sistem desteğine, sistemlerini iyi tanıdığımız bu müşterilerimizin mevcut senaryo iyileştirmelerine kadar geniş bir yelpazede destek hizmeti sunmaktayız. Bu hizmeti sunarken iletişimimizi şirketimiz bünyesindeki webtabanlı SAP destek sistemimiz üzerinden yapmaktayız. SAP destek hizmetlerimiz hem SAP teknik (BASIS) danışmanlığını hem de SAP uygulama ve ABAP danışmanlıklarını kapsamaktadır.

SAP teknik destek ekibimiz müşterilerimize istikrarlı ve güvenilir bir SAP sistemi yürütebilmelerini amaçlayan bir dizi hizmet sunuyor . Düzenli olarak uzaktan bağlantı ile yaptığımız sistem kontrolleri müşterilerimize SAP sistemlerinin istikrarını ve performansını garanti etmekte ve kendilerine bünyelerinde SAP BASIS ekibi bulundurmadan SAP sistemlerini güvenli bir şekilde yürütebilme imkanı sağlamaktadır..

SAP Uygulama Çözümleri ve ABAP danışmanlık destek ekibimiz müşterilerimize uygulama, teknik ve altyapı açısından mevcut SAP sistemlerinin desteklenmesi ve gelişen hedeflerine ulaşmaları konusunda yardımcı olmak için hazırlanmış geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır.
Temel destek hizmetlerimiz şunlardır:

 • Müşteri Yerinde denetim ve stratejik danışmanlık .
 • Tüm destek hizmetleri için merkezi bir iletişim noktası olarak
 • Teknik , fonksiyonel ve sürec danışmanlığı desteği
 • Altyapı desteği
 • Entegrasyon hizmetleri
 • BASIS (sistem izleme)
 • Sürüm yükseltmeleri
 • Sistem optimizasyonu
 • ABAP geliştirme desteği
 • Planlı kullanıcı eğitimi
 • Sistem yönetimi
 • Sistem güvenliği ve yetkilendirme profil tasarımı
 • Dokümantasyon bakım ve tasarım

Proje Yönetimi

Proje yönetimi sadece idare değil, belirlenen hedeflere, tüm kısıt ve koşulları dikkate alarak argümanları doğru kullanıp yönlendirmek ve bütün bunları belirli bir temel metoda uygun biçimde gerçekleştirmek demektir. ERP temelindeki projeler en ufak fonksiyonlardan grup şirketlerindeki büyük çaplı içeriklere kadar dönüşümü ve gelişimi ifade eder. Bu dönüşüm ve gelişimin hazırlığından tamamlanması ve izlenmesine kadarki sürecin etkin biçimde yönetilmesi başarı iççin ön koşul niteliğindedir.

Günümüze kadar uyguladığımız yaklaşım ve metodlar sürdürülebilir işbirliklerimiz için temel oluşturdu. Global ve lokal, farklı sektörler ve büyüklüklüklerdeki müşterilerimizde gerçekleştirdiğimiz dönüşüm projelerinde oluşturduğumuz birikimi artık Proje Yönetimi hizmetlerimiz ile ayrıştırabiliyoruz


İş ve Süreç Danışmanlığı

Prodea olarak verdiğimiz hizmetler ve iş ortağı olduğumuz SAP'nin derinleşmiş sektörel ve teknolojik deneyim ve altyapısı bizim farklı fonksiyonları barındıran ürünler oluşturmamıza altyapı sağlıyor.

Detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Fonksiyonel Danışmanlık

...........


© Copyright 2016 - Tüm hakları saklıdır. Plustep tarafından hazırlandı.