PRODEA
Hakkımızda

Prodea Bilgi Teknolojileri olarak, kurulduğumuz günden bugüne müşterilerimize bilişim teknolojileri alanında danışmanlık hizmeti sunuyoruz. SAP’nin hem satış hem de servis kanalında en üst seviye iş ortağıyız ve tüm ürünlerinin satışı, servisi, danışmanlığı ve bakımı konusunda tam yetkiye sahibiz.

Prodea Altunizade Merkez, GOSB Teknopark ve Akasya Şubesi ofislerimizde işinde uzman danışmanlarımızla, çok geniş bir yelpazeden meydana gelen müşterilerimiz için birbirinden başarılı projeleri tamamladık; yenilerini ise hayata geçirmeye devam ediyoruz. Hizmet vermeye başladığımız günden beri her zaman yeni alanlara yatırım yapmayı ve sektörün öncü firması olma rolümüzü sürdürdük. Hemen hemen her sektörde müşterilerimiz ve referanslarımızın olmasının yanında müşteri ve refranslarımızın her biri de perakende, iş analitikleri ve SAP satınalma çözümleri alanlarında ya lider ya da liderler arasında konumlanıyor.

Bir sistem entegratörü olarak SAP projelerinde tüm SAP ürünlerinin uygulama danışmanlığının yanı sıra donanım, sistem destek ve barındırma hizmetlerini de sağlayarak müşterilerimize uçtan uca çözümler sunuyoruz.

Rakamlarla
PRODEA

 • 2007
  yılında kurulduk
 • +300
  proje tamamladık
 • +140
  müşterimiz var
 • +120
  danışmanla hizmet veriyoruz.
 • 11
  uçtan uca IS-R projesini tamamladık
 • %90
  satın alma çözümleri Pazar payına sahibiz
 • 40
  uçtan uca ERP projesini gerçekleştirdik

“Değişimin Gücünden İlham Alıyoruz”

Prodea olarak, iş dünyasının ihtiyaçlarının devamlı olarak değiştiğini biliyor ve değişimin bir fırsat olduğuna inanan firmalara hizmet götürüyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümleri geliştirip kabul görmüş standartlara kalibre ediyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik tüm SAP modüllerindeki uzman danışmanlarımız ile birlikte uçtan uca SAP çözümleri sunmaktayız.